Poskytovaná péče

NEPŘIJÍMÁME  NOVÉ  KLIENTY

Omlouváme se, ale z důvodu naplněné kapacity našeho pracoviště nemůžeme přijímat nové klienty. Pracoviště registrující nové klienty můžete najít na www.dent.cz/zubni-lekari/ 
Děkujeme za pochopení. Tým Dentaline


Naše nestátní zdravotnické zařízení nabízí široké spektrum výkonů moderní stomatologické péče. Jsme také smluvním partnerem největších zdravotních pojišťoven v ČR. Materiály a pracovní postupy hrazené z běžného zdravotního pojištění neodpovídají po stránce kvality, estetického efektu a komfortu ošetření standardu ošetření, který je nabízen zubním centrem. Při zachování požadavku maximální kvality ošetření není tedy bohužel možné naše výkony hradit pouze ze zdravotního pojištění. Většina námi prováděných výkonů je proto částečně nebo plně hrazena našimi pacienty.

Při prvním kontaktu je každý nový pacient objednán na vstupní vyšetření. Provedeme běžnou prohlídku a zhotovíme rentgenové snímky, které by měly být nedílnou součástí každé vstupní prohlídky. S pacientem prodiskutujeme důvod jeho návštěvy, případně jaký má problém. Řešení navrhneme dle složitosti ihned nebo je pacient objednán na další návštěvu.